Foto: EPA-EFE
Fudbal

SP: Brazil slavio protiv Švajcarske i obradovao Srbiju


Trijmfom protiv Švajcarske od 1:0 selekcija Brazila izborila je plasman u nokaut fazu Svjetskog prvenstva, a samim tim i Srbiji učinila uslugu da sama odlučuje o svojoj sudbini u posljednjem kolu.

Jedini gol za “selesao” postigao je Kazemiro u 83. minutu.

Situacija je jasna, Srbija će se pridružiti ekipi iz Južne Amerike u nokaut fazi, ako pobjedi Švajcarsku, bilo kojim rezultatom, a Brazil ne dozvoli da Kamerun slavi, što bi se smatralo senzacijom prve vrste.

Remi Srbije i Kameruna

Obije utakmice, Brazil – Kamerun i Srbija – Švajcarska igraju se u petak u isto vrijeme, od 20 časova.

Što se tiče okršaja “karioka” i Švajcaraca, Brazil je postigao još jedan gol, igrao se 64. minut kada je Vinisijus zatresao mrežu, ali je nakon intervencije VAR-a ovaj pogodak poništen.

Jedinu šansu u prvom dijelu imao je Titeov tim, upravo preko Vinisijusa, ali je Zomer sjajno odbranio udarac.

Glas Srpske

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

NSRS podržala veto Željke Cvijanović na zaključke Predsjedništva BiH

K1

Srce šampiona: Đoković otvorio teren gdje je i sam nekad sanjao (VIDEO)

K1

“Srbija se u SE ogradila od odluka o osnivanju tribunala protiv Rusije”

K1

Forenzičar iz Srbije unio nemir u sudnicu: Na Krunića pucali u vozilu!?

K1

Cvijanović: Odluka Bećirovića i Komšića destruktivna po Srpsku

K1

Karan: Srbi koji glasaju protiv vitalnog nacionalnog interesa – glasaju protiv Srpske

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više