Foto: Carolyn Cole/Los Angeles Times via Getty Image
Globus

Novi napad u Kaliforniji: Ubijeno sedam osoba

Naoružani muškarac ubio je sedam osoba prije nego što je uhapšen u novom napadu u Kaliforniji, samo dva dana nakon prethodne pucnjave u kojoj je ubijeno 11 lica. Novi napad desio se na dvije odvojene lokacije u obalskom gradu Half Mun Bej, oko 50 kilometara južno od San Franciska, prenio je Bi-Bi-Si.

Napadač je identifikovan kao lokalni stanovnik Žao Čunli (57). Osumnjičeni je snimljen dok se predaje lokalnoj policiji oko dva časa nakon napada.

Šerif Kristina Korpus rekla je na konferenciji za novinare da je osumnjičeni sam došao u policijsku stanicu, gdje je uhapšen. Istražioci još nisu utvrdili motiv napada.

Kod uhapšene osobe pronađen je poluautomatski pištolj koji je možda korišten u napadu.

Osumnjičeni sarađuje, rekla je Korpusova i dodala da je osma osoba, koja je ranjena, u kritičnom stanju u bolnici.

SRNA

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.

Možda vas zanima

Putin: Neizbježno je stvaranje poštenijeg multipolarnog svijeta

DB

Barel nafte ispod 88 dolara

DB

Cijena proširenja EU bila bi 256 milijardi evra

DB

Užas u Veneciji: Preko 20 poginulih u autobuskoj nesreći (VIDEO)

DB

Berlin: Protest protiv slanja oružja Ukrajini (VIDEO)

DB

Biti vozač u Njemačkoj, nikad skuplje

DB

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više