Brajan Volš (46) suprug nestale Ane Volš (39) rođene Beograđanke i majke troje djece optužen je danas za njeno ubistvo.
Ana Volš nestala je 1. januara ove godine, a Brajan je uhapšen zbog ometanja istrage, jer je policajcima davao lažne iskaze o svom kretanju kritične noći.
BREAKING NEWS: Brian Walshe, the husband of missing Cohasset mother Ana Walshe, now faces a murder charge in connection with her disappearance. pic.twitter.com/RhMQHucUqt
— WCVB-TV Boston (@WCVB) January 17, 2023
– Nastavak istrage sada je omogućio policiji da dobije nalog koji tereti Brajana Volša za ubistvo njegove supruge – rekao je okružni tužilac Majkl Morisej u video izjavi.
Prilikom pretresa njihove porodične kuće, policija je pronašla u podrumu oštećen nož sa tragovima krvi, kao i krv u samoj prostoriji.
Ti nalazi su upućeni na vještačenje, kako bi se utvrdilo čija je krv, a po svemu sudeći Tužilaštvo i policija su dobili dovoljno dokaza da optuže Brajana Volša za ubistvo svoje supruge.
Agencije
Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.