Jelena Trivić potvrdila je danas da osniva Narodni front ali i napušta napušta PDP. Predsajednik PDP Branislav Borenović nije htio da komentariše ovakav potez rekavši da komentarima ne želi da usrećuje režim.
– Suviše su ozbiljna, složena i teška vremena, koja zahtijevaju sabranost, zajedništvo i uzajamno poštovanje unutar opozicije i između njenih ključnih ljudi u ovoj veoma važnoj borbi protiv vladajućeg režima. Sve što imam, kažem lično svojim dragim kolegama iz opozicionih stranaka i neću da dajem bilo kakav medijski povod za radovanje ovoj nakaradnoj vladajućoj eliti koja hoće da nas ućutka i ovim drakonskim zakonom o kriminalizaciji uvrede i klevete – kaže Borenović.
Jelena Trivić potvrdila: Idemo u formiranje Narodnog fronta! (VIDEO)
Naglasio je da će PDP nastaviti s djelovanjem čiji je cilj smjena aktuelne vlasti.
– PDP ima jasan plan, hodogram rada u ovoj za nas važnoj godini, kada ćemo održati redovan Sabor partije, gdje ćemo još jednom potvrditi naše djelovanje, s ciljem da se smijeni ovaj nenarodni režim i ovo naše društvo učini pravednim, dostojanstvenim i dobrim mjestom za normalan život – objašnjava Borenović.
Avaz
Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.