Foto: Kliks |
Hronika

Gorio hotel na Vlašiću, višemilionska šteta


Požar koji je sinoć izbio u hotelu na Vlašiću, lokalizovan je tokom noći, a prema prvim procjenama, nastala je višemilionska šteta.

Požar je izbio u sauni na gornjem dijelu hotela “Pahuljica”. Portparol MUP-a Srednjobosanskog kantona Hasan Hodžić je kazao da su prijavu o požaru zaprimili u 21.10 sati, prenijeli su federalni mediji.

– Odmah po prijavi o požaru na jednom od hotela na Babanovcu upućena je policijska patrola, te dvije vatrogasne ekipe koje su angažovane na gašenju požara – kazao je Hodžić.

Dodao je da nema povrijeđenih osoba.

U akciji gašenja učestvovali su radnici hotela, PVJ Travnik i DVD Bruneji – Vlašić, mještani iz područja MZ Šišava, Mudrike i Vitovlje.

Glas Srpske       

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Dodik: Čim situacija dozvoli pozvaću Putina u Banjaluku

K2

Danas je Sveti Vasilije Ostroški: U narodu poznat po mnogobrojim čudotvornim iscjeljenjima

K2

Dodik jasan: Predsuda protiv mene treba biti poništena!

K2

Višković: Srpski narod dao ogroman doprinos slobodi, zlo fašizma se ne smije ponoviti

K1

Dodik: Srpska dobila podršku iz Moskve, Pekinga, Minska i Brazila

K1

Nagrada 50.000 KM za informaciju o ubistvu Suzane Simikić: 24 godine bez odgovora

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više