Foto: Facebook
Banjaluka

Gradonačelnik Banjaluke sa penzionerkama proslavio Dan žena (VIDEO)


Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković objavio je video sa slavlja koje je organizovao za penzionerke povodom 8. marta, Dana žena.

Uživao je, kaže, u impresivnoj proslavi 8. marta sa damama u penziji.

– Zahvalan sam na srdačnoj dobrodošlici i ogromnoj podršci koju sam dobio, a koja je znak naše višegodišnje uspješne saradnje i mnogo važnih realizovanih projekata za njih u našem gradu – rekao je Stanivuković.

Poželio im je srećan 8. mart i da u zdravlju realizuju sve dogovorene planove.

Srpskainfo

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Sabotaža vodovodnog sistema: Nepoznata osoba isključila napajanje pumpne stanice u Rekavicama

K2

Uskoro konkurs u banjalučkim vrtićima, novih 600 mjesta

K2

Banjaluka: 29. i 30. juna zaprašivanje komaraca

K1

Potkozarska sela bez vode, mještani prozivaju nadležne

K1

Maričić o “Vodovodu”: Sramotno hvalisanje direktora, a hiljade mještana bez kapi vode!

K1

Stanivuković: Tunjice završavamo prije roka, uredno snabdijevanje vodom u avgustu

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više