Fudbalska reprezentacija Srbije se danas okupila u Staroj Pazovi, a tu priliku je iskoristio da se obrati i selektor Dragan Stojković Piksi.
Selektor srpskog nacionalnog tima je odgovarao na pitanja iz raznih sfera. Novinari su ga pitali i o tome što igrači iz regiona biraju da svoje seniorske nastupe upisuju za reprezentaciju Srbije umjesto državu u kojoj su rođeni.
– Ima još naših igrača “preko”, ali ne mogu otkriti imena. Ne mogu, stvarno. Ovdje na spisku je igrač o kojem govorimo. Vidjećemo. Da znate. radi se o kvalitetnom igraču – kazao je Stojković.
On je govorio i o Vladanu Kovačeviću
– Vladan će biti pozvan čim papirologija bude završena. Ono što je najvažnije jeste to da smo od Kovačevića dobili potvrdu da će braniti za Srbiju – prokomentarisao je selektor reprezentacije Srbije.
Agencije
Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.