Foto: B. Zdrinja
Banjaluka

Prijedlog: Slobodanu Stankoviću poshumno dodijeliti priznanje

Skupštini grada Banjaluka upućen je prijedlog da se gradsko priznanje “Zlatni grb grada Banjaluka” posthumno dodijeli Slobodanu Stankoviću, vlasniku i direktoru kompanije “Integral inženjering”.

U pitanju je priznanje koje Banjaluka dodjeljuje zaslužnim pojedincima, organizacijama, ustanovama i slično povodom proslave Dana grada 22. aprila.

Preminuo Slobodan Stanković, vlasnik kompanije “Integral inženjering”

U odluci koja se nalazi na dnevnom redu današnjeg zasjedanja gradskog parlamenta je navedeno da se Stankoviću ovo priznanje dodjeljuje posthumno za “izuzetan doprinos u razvoju grada, njegovanju odnosa sa drugim gradovima, za postignute vrhunske rezultate i uspjehe u oblasti privrede , nauke kulture umjetnosti i sporta“.

Stankovićev “Integral” je sa još dvije firme gradio autoput Gradiška – Banjaluka, dok je sa firmom „Granit“ gradio autoput Banjaluka – Doboj.

Podsjećamo, Stanković je u februaru ove godine preminuo u Banjaluci u 74. godini.

Capital.ba

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.

Možda vas zanima

Banjaluka: Klizište napravilo probleme stanovnicima naselja Potok (VIDEO)

DB

Banjaluka: Bujica umjesto puta na Banj brdu (VIDEO)

DB

Nevrijeme u Banjaluci napravilo haos na ulicama i naseljima (VIDEO)

DB

Zbog nepovoljnih vremenskih prilika odgođen koncert “Novih fosila” u Banjaluci

SB

“Vivia Run&More Weekend”: Trkački spektakl u Banjaluci o kom se priča!

JMS

Ninković ne zna kolika mu je plata (VIDEO)

JMS

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više