Foto: Miloš Dragičević/SrpskaCafe
Politika

Dodik: Borenović nakon zimskog sna vraća staru laž

Nije se dugo čekalo da reakciju predsjednika Republike Srpske i SNSD-a Milorada Dodika na današnju izjavu Branislava Borenovića da mu je Žozep Borelj potvrdio da je BiH uvela sankcije Rusiji.

– Nakon teškog i dugog zimskog sna proljećem probuđeni Branislav Borenović vraća staru laž i podvalu u javni prostor samo da bi o nečemu pričao – prokomentarisao je Dodik.

Borenović: Borelj mi je rekao da je BiH uvela sankcije Rusiji

On je upitao zašto Borenović pitanje o navodnim sankcijama Ruskoj Federaciji nije postavio ruskom Ministarstvu spoljnih poslova nego je pitao Borelja.

– Zar Borenović nije čuo izjavu ruskog ambasadora od prije nekoliko dana da je BiH na spisku prijateljskih zemalja Ruske Federacije. Kako je to moguće ako su na snazi “sankcije” koje Borenović očito priziva. Borenović koristi jedan neradni dan u kojem i on može dobiti malo medijskog prostora, a da se ne govori o raspadu PDP-a – naglasio je Dodik.

Srna

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.

Možda vas zanima

Stevandić: Istrajati u traženju pravde za oboljele od posljedica bombardovanja

SB

Kristijan Šmit predmet podsmijeha u Njemačkoj (VIDEO)

SB

Srpska bogatija za 31 bebu

SB

Narandžasto upozorenje zbog obilnih padavina širom BiH

SB

Srpska pravoslavna crkva danas obilježava dan Svetih mučenica Minodore, Mitrodore i Nimfodore

SB

Danas je počela  jesen

SB

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više