Foto: Gol.hr
Fudbal

Modrić u Beogradu traži pomoć

Hrvatski fudbaler Real Madrida Luka Modrić nalazi se u Beogradu, gdje je došao da pokuša što prije da zaliječi povredu koljena.

Naime, on je pomoć zatražio u ordinaciji Marijane Kovačević, žene koja je svojim zlatnim rukama oporavila mnoge zvijezde svjetskog sporta, a poznato je da je povredu kod nje liječio i Novak Đoković.

Podsjetimo, španska glasila su, dan posijle susreta sa Đironom, uvjeravala da će sjajni vezista biti spreman za finale Kupa Kralja, kao i kasniji dvomeč, sa Mančester Sitijem u polufinalu Lige šampiona.

Ubrzo se nadvio oblak, stigle su loše vijesti, uz konstataciju: radi se o ozbiljnijoj povredi zbog koje će Modrić morati duže da odsustvuje, samim tim ne gine mu odsustvo sa najvažnijih utakmica.

Srpskainfo

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.

Možda vas zanima

“Banja Luka open“: Sutra počinje turnir u malom fudbalu

DB

Odbranio penal, pa zabio gol u 95. minuti (VIDEO)

M B

“Delije”: 31 minut bez navijanja na utakmici sa Radničkim

DB

Milošević se prvi put obratio kao selektor, objavio i prvi spisak

SB

Milošević zvanično imenovan za selektora BiH

SB

Uvrede na račun Save Miloševića

M B

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više