Foto: Agencije
Nekategorisano

Tegeltija pozvao navijače na revanš utakmicu Borca i Austrije


Nakon minimalnog poraza u Beču, crveno-plavi se nadaju plasmanu u narednu rundu evropskog takmičenja.

U revanšu u četvrtak će im za taj podvig biti neophodna podrška navijača, koji će po svemu sudeći ispuniti Gradski stadion u Banjaluci do posljednjeg mjesta.

Sponzorisano

Predsjednik kluba, Milan Tegeltija, se danas oglasio na svom Twitter nalogu i pozvao sve navijače da dođu u bojama Borca na stadion u četvrtak.

– U četvrtak dođite na stadion u borčevom dresu, ako ga nemate imate crvenu ili plavu majicu sigurno, spremite je za četvrtak, jer u četvrtak je naš stadion crveno-plav. Aj Borac – napisao je Tegeltija.

Agencije

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Goganović: Krajnje vrijeme da se Helezovim postupcima pozabave pravosudne institucije

JM

Trivić o lošem poslovanju banjalučkog Vodovoda: “Minus žele prevaliti preko leđa građana zahtjevom za poskupljenje vode” (FOTO)

SB

Sarajevo: Automobilom se zabio u kapiju džamije

JM

Potpisan sporazum: Lakši put do penzije u Srspkoj uz elektronsku razmjenu podataka

JM

Prva reakcija sa blokirane Autokomande: Da li mislite da njega neko sluša?

ZM

“Svijet treba očistiti”: Ovo je prijetnja koju je dobila jedna škola u Srpskoj (FOTO)

JM

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više