Foto: BOJANA MAJSTOROVIĆ/RINGIER
Politika

Kabić podnio ostavku nakon konsultacija sa Dodikom


Predsjednik Gradskog odbora SNSD-a Prijedor Dragoslav Kabić izjavio je Srni da je podnio ostavku na ovu dužnost.

Kabić je rekao da se na ovaj potez se odlučio u konsultacijama sa predsjednikom SNSD-a Miloradom Dodikom.

Sponzorisano

On nije htio govoriti o razlozima za podnošenje ostavke.

Kabić je za predsjednika Gradskog odbora SNSD-a Prijedor izabran 17. marta prošle godine, nakon što je mandat istekao dotadašnjem predsjedniku prijedorskih socijaldemokrata Saši Bursaću.

SrpskaCafe

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Očekivanja od nove američke administracije u Srpskoj: Gore od stare ne može

ZM

Radnici RiTe Ugljevik najavili nove proteste

SB

Drinić: Čast je i privilegija živjeti u vremenu Novaka Đokovića (FOTO)

SB

Dodik čestitao Đokoviću (FOTO)

SB

Konaković negirao odgovornost za otkazivanje Samita

SB

Stanivuković: “SNSD zapalio požar i sad u minut do 12 glume vatrogasce” (FOTO)

SB

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više