Foto: Getty Images/Ilustracija
Hronika

U Živinicama uhapšen policajac, pronašli mu četiri kilograma droge


Pripadnici Federalne uprave policije (FUP) jutros su u Živinicama uhapsili policajca MUP-a Tuzlanskog kantona.

– Pripadnici Federalne uprave policije po naredbi Općinskog suda Živinice i nalogu Tužilaštva TK obavljaju pretres na području Živinica u porodičnoj kući i pratećim objektima policijskog službenika I.M (35), zaposlenog u Policijskoj upravi Tuzla – navode iz Kantonalnog tužilaštva Tuzlanskog kantona.

Tokom pretresa je pronađeno više pakovanja bijele materije, a najvjerovatnije se radi o spidu, koja će biti vještačen.

– Nakon obavljenog pretresa će se poduzimati sve druge potrebne mjere i radnje prema osumnjičenoj osobi – dodaju iz ovog tužilaštva.

Kako saznaje portal “Avaza”, radi se o policajcu Irhadu Mešiću, te da su mu pripadnici FUP-a pronašli četiri kilograma spida.

Ovaj medij navodi da su od ranije postojala operativna saznanja da se Mešić bavi nezakonitim radnjama.

Avaz

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Čupali kablove iz garaže UKC: Dvojac uhapšen, šteta 100.000 KM

K1

Osumnjičeni za pokušaj obljube djevojčice (14) u Bijeljini predat Tužilaštvu

K1

Širom Kanade gori više od 800 šumskih požara

K2

Lukač: Cilj akcije u Palama je borba protiv organizovanog kriminala

K2

MUP Srpske pokrenuo istragu zbog upotrebe sile u Palama

K1

Uhapšen legendarni hrvatski fudbaler Dario Šimić

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više