Foto: Printscreen
EX YU

U Crnoj Gori pojeftinile sve vrste goriva


Sve vrste goriva u Crnoj Gori od ponoći su pojeftinile tri do četiri evrocenta, saopšteno je iz Ministarstva kapitalnih investicija.


Evrosuper 95 i 98 pojeftinili su po četiri evrocenta i cijena u narednih 15 dana biće 1,54 evra, odnosno 1,58 evra za litar.

Za četiri evrocenta pojeftinilo je i lož-ulje i koštaće 1,54 evra.

Cijena evrodizela niža je za tri evrocenta i iznosi 1,58 evra.

Posljednje promjene cijena bile su 10. oktobra, kada su sve vrste goriva pojeftinile tri do 11 evrocenti.

Naredni obračun bi trebalo da bude 6. novembra, dok će eventualno izmijenjene vrijednosti naftnih derivata važiti od 7. novembra.

Srna

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Vučić: Blokadama falukteta se bliži kraj

K1

Kočani: Porodicama stradalih i povrijeđenih po 2.500 evra pomoći

K1

Potresni detalji obdukcije žrtava požara u Kočanima

K1

Vučić: Vratićemo Srbiju poštenom narodu

K2

Vučević: Blokada gradskog prevoza u Beogradu je nasilje nad građanima

K2

Studenti u blokadi: Velike stvari desile su se posljednjih dana, ubrzo naredni koraci

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više