Foto: Vijesti.ba
Izdvajamo

Ubistvo Markovića nenadoknadiv gubitak za porodicu, MUP i društvo


Predsjednik Vlade Republike Srpske Radovan Višković uputio je telegram saučešća porodici ubijenog inspektora kriminalističke policije Nenada Markovića, ističući da ovaj tragični događaj predstavlja nenadoknadiv gubitak za porodicu, Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) Republike Srpske i za cijelo društvo.

– Nenad je bio primjer odgovornosti, posvećen kolega i porodičan čovjek, i kao takav ostaće zauvijek upamćen – navodi se u telegramu saučešća.

Višković je naveo da je sa velikom tugom i žaljenjem primio vijest o tragičnom gubitku života inspektora Markovića, koji je položio život obavljajući svoju dužnost.

Premijer Višković uputio je telegram saučešća u svoje i u ime Vlade Republike Srpske.

Policijski službenik Nenad Marković ubijen je iz vatrenog oružja u noći između nedjelje i ponedjeljka, 1. i 2. oktobra, ispred ugostiteljskog objekta “DŽil” u Bijeljini.

Okružno javno tuilaštvo u Bijeljini saopštilo je da je lice čiji su inicijali N.K. iz Brčkog uhapšeno zbog sumnje da je ubilo policijskog službenika u Bijeljini, te još tri lica osumnjičena da su bili njegovi pomagači. Tužilaštvo je ranije objavilo da će zatražiti pritvor za četiri lica uhapšena u okviru istrage ubistva policijskog inspektora Nenada Markovića.

Srna

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Odbojkašice Srbije zgromile Grčku i potvrdile prvo mjesto!

K1

BiH čeka paklena temperatura: Crveno upozorenje za 28. avgust

K1

Počinje 61. “Kočićev zbor”: Banjaluka u znaku književnosti, kulture i tradicije

K2

Preminuo glumac Tim Kari: Zauvijek ćemo ga pamtiti kao Penivajza

K1

Bujične poplave u Nepalu: 95 mrtvih i stotine nestalih (VIDEO)

K1

Bodiroga: Ratnom vojnom invalidu invalidnina veća za 1,9 KM

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više