Foto: Agencije
EX YU

Hrvatska: Teške saobraćajne nesreće, dvije osobe poginule


Teške saobraćajne nesreće dogodile su se kod Splita i Makarske. Dvije osobe su poginule, a više njih je povrijeđeno.

Policija je saopštila da se u 14:20 sati na auto-putu A1 dogodila nesreća i da se automobil prevrnuo na krov.

– Od 14:30 sati put je zatvoren za saobraćaj. Na mjesto događaja su upućene sve dežurne službe, vatrogasci, policija i Hitna pomoć – objavila je policija.

Policija je naknadno objavila da je u nesreći poginula jedna osoba.

– Utvrđeno je da su se u vozilu nalazile četiri osobe. Jedna osoba je stradala, a tri osobe se prevoze u bolnicu na pružanje ljekarske pomoći. A1 je zatvorena od Dugopolja do Biskog u smjeru ka Dubrovnika – objavila je policija.

Policija je saopštila da je još jedna osoba stradala u mjestu Promajna kada je motociklista sletio s puta.

Agenceije

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Aleksandar Vučić pristupio Pokretu za narod i državu (VIDEO)

K1

Ministar zdravlja Sjeverne Makedonije podnio ostavku

K1

Nevrijeme u Zagrebu: Oluja paralisala aerodrom

K1

Tzv. kosovska policija upala i u Sportsku halu u Kosovskoj Mitrovici

K1

Banjalučanin Aleksa Kresojević koji dribla nastavio iz Bijeljine put ka Beogradu

K2

Srušio se dio zida na zgradi Osnovnog suda u Novom Sadu

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više