Mitrović i Sergej razbili Ronalda i Al Nasr

U spektakularnom okršaju Al Hilala i Al Nasra u kom su se čekali golovi Kristijana Ronalda, Portugalca su u drugi plan bacili najprije Sergej Milinković Savić, a zatim i Aleksandar Mitrović.

Srpski fudbaleri pokazali su Ronaldu da su vladari Arabije jer je njihovim golovima Al Hilal slavio rezultatom 3:0.

U 15. kolu lige u Saudijskoj Arabiji najviše se isčekivao susret Al Hilala i Al Nasra zbog dvojice najboljih strijelaca u ligi, Aleksandra Mitrovića koji je do ove utakmice postigao 11 golova i Kristijana Ronalda koji se 15 puta upisao u strijelce od početka sezone.

Srpski fudbaler zaprijetio je već u trećem minutu, ali nije uspio da dođe do gola. Vrijeme je prolazilo, ali se mreža nije tresla kako na jednoj tako ni na drugoj strani pa se na pauzu na poluvremenu otišlo sa nulom.

U 64. minutu, dok su se čekali golovi Mitrovića i Ronalda, pogodak za 1:0 postigao je sjajni Sergej Milinković Savić koji je golom potpuno razbudio svoj tim.

Djelovalo je da će ostati jedini strijelac, međutim Mitrović u 90. minutu donosi 2:0. To nije bilo sve…

Najboljem strijelcu u istoriji reprezentacije Srbije to nije bilo dovoljno, pa je u drugom minutu nadokande upisao svoj 13. gol u sezoni! Da sve bude bolje, Sergej je upisao asistenciju prilikom tog gola.

Čak tri gola poništena su u nadoknadi i poslije skoro 11 minuta po isteku regularnog vremena utakmica je završena velikom pobjedom Al Hilala.