Foto: Ilustracija
Banjaluka

Obustavljeno grijanje u dijelovima Starčevice


U sedam ulica u banjalučkom naselju Starečvica obustavljeno je grijanje zbog sanacije kvara na sistemu daljinskog grijanja, saopšteno je iz preduzeća “Eko toplane”.

Iz ovog preduzeća su pojasnili da je isporuka toplotne energije obustavljena korisnicima u dijelovima ulica Jug Bogdana, Milice Stojadinović Srpkinje, Srpskih ustanika, Cerske, Srpskih dobrovoljaca, Visokih Dečana i Manastira Gračanice.

– Korisnike molimo za strpljenje i zahvaljujemo za razumijevanju – naveli su iz “Eko toplana”.

Srna

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Upozorenje banjalučke “Čistoće” zbog štrajka “DEP-OT”-a

K1

Skupština Banjaluke: Za cijeli dan samo dvije tačke dnevnog reda

K1

Konvoj vozila EUFOR-a ušao u Banjaluku (VIDEO)

K1

Vukomanović: Po kom zakonu Vlada, može tajno da zadužuje građane?

K2

Stanivuković: Jednostrane odluke vlasti Srpske mogu dovesti do ozbiljnih posljedica

K2

Misteriozni avion ponovo kruži iznad BiH

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više