Košarka

Evroliga kaznila i Partizan: Zbog navijača 3.500


Evroliga je, poslije Crvene zvezde, odlučila da kazni i Košarkaški klub Partizan zbog izgreda njegovih navijača u 26. kolu tog takmičenja.

Naime, crno-bijeli klub će morati da plati 3.500 evra zbog ubacivanja predmeta na teren nakon utakmice protiv Bajern Minhena.

Takođe, Partizanu je zamjerena loša organizacija utakmice i prekršaj člana 29.2 Disciplinskog kodeksa Evrolige.

Evroliga: Zvezdi kazna od 30.000 evra

Podsjetimo, Crvena zvezda je dan ranije dobila odluku da mora da plati čak 30.000 evra zbog nereda koji su njeni navijači napravili poslije susreta sa Žalgirisom.

Oba “večita” rivala su svoje mečeve 26. kola Evrolige izgubili u neizvesnim završnicama u “Štark areni”.

Zvezdu je savladao litvanski tim rezultatom 93:91, a Partizan je izgubio sa 79:78 trojkom Silvana Franciska u posljednjim sekundama.

B92

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Preko cijele tribine Klipersi pripremili provokaciju za Jokića

K2

Klipersi deklasirali Nagetse: Denver se raspao u trećoj utakmici, Jokić nemoćan

K2

Tramp o Luki: Dončić tema i u Bijeloj kući

K1

NBA: Nagrada nije otišla u Jokićeve ruke

K2

Trka za MVP: Kako su glasali NBA igrači?

K1

Ko će biti novi MVP, glasali i NBA igrači

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više