Foto: SrpskaCafe
Banjaluka

Stanivuković najavio kartice prijateljstva za kupovinu bebi opreme (FOTO)


Na petom po redu Dječijem sajmu najavili smo jednu veliku stvar za sve roditelje i našu dječicu.

Napisao je ovo gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković na društvenoj mreži “X” i dodao da će grad Banjaluka kreirati kartice prijateljstva za povoljniju kupovinu svega što je potrebno za bebe.

– Kartice prijateljstva za povoljniju kupovinu kompletne opreme za bebe, od pelena, higijene, pa do dječijih kolica, koje će zasigurno značiti mnogo našim roditeljima, jer će tokom kupovine sa ovom karticom ostvariti uštede na godišnjem nivou u visini nekoliko plata – rekao je Stanivuković.

On je takođe rekao da je Banjaluka uvijek tu za djecu i porodice, jer, kako kaže, Banjaluka je porodica.

SrpskaCafe

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Banjaluka: U nedjelju besplatan prevoz u Donju Gradinu

K1

Drugi “Banja Luka Tattoo Show”: Tetovaže za Sergeja i žrtve nasilja (VIDEO)

K1

U sklopu obilježavanja Dana grada Banjaluke: Vatrogasna vježba u nedjelju 27. aprila

K2

Borba protiv divljih deponija u Banjaluci: Postavljene kamere u ulicama Alekse Šantića i Darka Jakmirovića

K2

Gradonačelnik na sastanku u Pravobranilaštvu:

K2

Ove ulice danas bez struje

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više