Foto: A. Čavić
Fudbal

Fudbaleri Borca savladali ekipu Egnatije u prvom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona (FOTO)


Fudbaleri Borca savladali su ekipu Egnatije u prvom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Banjalučani su na prepunom Gradskom stadionu slavili rezultatom 1:0 – golom u sudijskoj nadoknadi. Heroj crveno-plavih bio je Damir Hrelja golom u 96. minutu susreta.

Utakmici je prisustvovao i gradonačelnik Draško Stanivuković, koji je kazao da pun Gradski stadion govori o velikoj ljubavi Banjalučana prema našem Borcu.

Foto: A. Čavić

Crveno-plavi će 17. jula igrati revanš meč u Elbasanu, gdje odlaze sa jednim golom prednosti.

SrpskaCafe

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Sutra Dan žalosti u Republici Srpskoj

K2

Đoković slomio žilavog Francuza i izjednačio rekord Federera

K1

Sladić otkriva: Evo kada u BiH stiže novi talas vrućina

K2

UN: Vještačka inteligencija guta struju, vodu i zemljište

K1

Fond PIO pojasnio: Da li razvedena supruga može naslijediti penziju?

K2

Preko 200 funkcionera u BiH nije dostavilo finansijski izvještaj

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više