Foto: Printscreen/x.com
EX YU

Srbin “pao” sa 570 kilograma marihuane


Na osnovu obavještajnih informacija policije Srbije na granici Španije i Francuske zaustavljen je kamion sa 570 kilograma marihuane, izjavio je ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić.

Kamion je zaustavila Agencija za borbu protiv droga i carina Francuske 11. oktobra, a tom prilikom je uhapšen državljanin Srbije čiji su inicijali V.G. (48), saopšteno je iz MUP-a Srbije.

Dačić je rekao da je francuska agencija zaustavila kamion na granici na osnovu obavještajnih informacija Službe za borbu protiv organizovanog kriminala MUP-a Srbije da kamion bugarske registracije treba da preveze veću količinu droge iz Španije ka Njemačkoj.

Tanjug

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Bujične poplave u Nepalu: 95 mrtvih i stotine nestalih (VIDEO)

K1

Demografi: Planeti prijeti drastičan pad stanovništva

K1

Iran i Oman postigli dogovor o Ormuskom moreuzu

K1

Rusija raspisala potjernicu za njemačkim novinarom zbog izjave o ubijanju Rusa

K1

Peskov: Kijevski režim se iznutra raspada

K1

Deliblatskoj peščari poslije požara trebaju decenije za oporavak

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više