FOTO: Printscreen
EX YU

Bizaran slučaj u Srbiji: Ustao iz kovčega na vlastitoj sahrani


U posljednjih nekoliko dana, prema pisanju beogradskih medija, stanovnici Pećinaca ne mogu čudom da se načude zbog bizarnog slučaja koji je izazvao njihov nekadašnji komšija.

Muškarac B.G. (49) svojim prijateljima i poznanicima priredio je pravi užas kada je prvo oblijepio Pećince svojim umrlicama, pa potom organizovao sahranu, koja je prekinuta kada je ustao iz sanduka?!

On je, ili neko njegov, prije nekoliko dana u Pećincima izlijepio umrlice sa njegovim imenom i prezimenom. Na umrlici je naveo sljedeće:

“S bolom u duši javljamo rodbini, prijateljima i poznanicima, žalosnu vijest, da je naš B.G. preminuo 30. 11.2024. godine u 49. godini života. Sahrana milog nam pokojnika obaviće se u nedjelju 1. 12. 2024. godine u 14 sati na Novom groblju u Sremskoj Mitrovici”.

B.G. nije bilo dovoljno to što je obmanuo komšije, već je kupio i krst sa imenom i prezimenom i kovčeg u kojem je čekao prijatelje na sopstvenu sahranu. U jednom trenutku ustao je iz kovčega i počeo da se grohotom smije, dok ga je preneraženi prijatelj grlio.

Trenuci ovog zaista bizarnog slučaja zabilježeni su kamerom, a snimak se pojavio na društvenim mrežama. Na snimku se vidi kovčeg na stolu i B.G. u njemu, dok neko čita “Oče naš”, on leži nepomično sa rukama na grudima.

U jednom trenutku ustaje i počinje da se smije. Sumnja se da je neko od prisutnih takođe znao za prevaru te se i taj smijeh čuje. Ipak rođaku koji je došao na sahranu, vidi se nije bilo svejedno.

Korisnica društvene mreže koja je objavila snimak u opisu piše:

“Ja se pitam da li je ovo normalno i nekažnjivo? Da ti oblijepiš cijele Pećince svojim umrlicama, i poslije praviš šegu?! Ovo ne smije proći nekažnjeno!”

Odmah su uslijedili komentari korisnika, koji su takođe bili u čudu nakog onog što su na snimku vidjeli.

“Ovo je dno dna! Strašno šta ljudi rade”, “Priziva! Budala!”, “Zar to radi normalna osoba?! Sram da ga bude, treba ga kazniti!”, neki su od njih.

Inače, kako su za medije objasnili mještani u Pećincima B.G. je tu bila porodična kuća i imanje koje je on, navodno, sve rasprodao i otišao da živi u Sremsku Mitrovicu.

– On je od ranije bio problematičan, a, šteta, imao je divne roditelje. Ne znam šta mu je to trebalo. Evo, njegove umrlice, još stoje u Pećincima – rekao je jedan poznanik B.G.

Da neko sam organizuje sopstvenu sahranu nije prvi put, ali skoro da nema slučaja da je to neko uradio iz obijesti.

Informer

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Vučić: Ustav i zakoni zemlje će na kraju morati da se poštuju

K1

Otac Petrić: Nije Hristos vaskrsao da bismo mi farbali jaja

K1

Vučić sa studentima u Pionirskom parku: Promijenili ste svijest ljudi

K1

RTS podnio krivičnu prijavu: Tuže studente i građane zbog blokada

K1

Janez Janša oslobođen optužbi za korupciju

K1

Vučić bojio vaskršnja jaja: Odnijeću ih studentima u Pionirski park (VIDEO)

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više