Foto: SRNA
Izdvajamo

Predstavnički dom izglasao smjenu Košarca i Amdižića


Predstavnički dom Parlamentarne skupštine BiH smijenio je Stašu Košarca, ministra spoljne trgovine i ekonomskih odnosa i Srđana Amidžića, ministra finansija i trezora.

Za smjenu Košarca i Amdžića glasalo je 27 poslanika, a dva je bilo protiv.

Saša Magazinović, šef Kluba poslanika SDP-a u ime predlagača smjene Amidžića i Košarca rekao je da je pokušajima blokada evropskog puta od strane SNSD-a prekršen koalicioni dogovor.

– U tome su značajnu ulogu imali ministri Košarac i Amidžić – rekao je Magazinović.

On je rekao i da u državnoj izvršnoj vlasti ne mogu sjediti ljudi koji stvaraju sigurnosnu krizu i koji trče za šefom stranke da prijete na pres konferencijama u najskupljnim odijelima očekujući da tuđa djeca obuku uniforme kako bi branila ta njihova skupa odijela.

– To što su oni umislili da je u redu igrati se sa traumom, prijetnjama i strahom govori o njihovom nedostatku ljudskosti i odsustva zdrave pameti – rekao je Magazinović.

Nezavisne

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Vesli Klark posljednji svjedok odbrane Hašima Tačija

K1

Cvijanović: Spekulacije o ulasku BiH u NATO su izmišljotine

K1

Stanivuković: “Vjerujte” našim vlastima i izađite na referendum

K1

Dopis Sene Uzunović CIK-u pod lupom disciplinskog tužioca

K1

Nevrijeme se sručilo na dijelove Hrvatske: Kao da je pao snijeg (VIDEO)

K1

Đurđević: Gradonačelnik Petrović nezakonito trošio novac, šteta 17 miliona KM

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više