FOTO: Miloš Dragičević/Srpskacafe
Društvo

“Sve je divno, ali pita je pita”: Vučić i Dodik u opuštenoj varijanti nakon svečane akademije VIDEO


Nakon što su poslali poruke sa svečane akademije u banjalučkoj dvorani “Borik” predsjednici Srpske i Srbije, Milorad Dodik i Aleksandar Vučić otišli su, kako su prenijeli pojedini mediji, na Dodikovo porodično imanje nedaleko od Laktaša.

A šta se tamo trenutno događa na svom Instagram profilu objavio je Aleksandar Vučić.

– Hvala predsedniku Dodiku na gostoprimstvu. Sve je divno, ali pita je pita – napisao je Vučić uz snimak na kojem je vidljivo kako dva predsjednika provjeravaju kako ide pečenje specijaliteta ispod sača.

Srpskacafe

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Evroposlanik Šider: Cijela EU je uz studente i građane Srbije, Vučić osjeća da mu je došao kraj i zato je nervozan

K2

Zbog rasta cijene zlata, građani prodaju nakit

K2

Postavljene nove kamere: “Vrebaju” pojas i telefone

K2

Izdato upozorenje za obilne padavine i porast vodostaja u Srpskoj

K2

Upozorenje: Narednih dana porast vodostaja u Srpskoj

K1

MUP Srpske uvodi pametne kamere: “Love” telefone i pojas!

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više