Foto: AP
Globus

UN: Povlačimo se, teška je odluka


Ujedinjene nacije saopštile su da će smanjiti svoje prisustvo u Gazi nakon što je pet njihovih radnika izgubilo život prošle nedjelje u Gazi.

Ipak, kako je navedeno, UN će nastaviti da budu posvećene pružanju pomoći civilima. 

“Generalni sekretar Ujedinjenih nacija donio je tešku odluku da smanji prisustvo Organizacije u Gazi, čak i dok se pogoršava humanitarna kriza i pojačava naša zabrinutost zbog zaštite civila”, ističe se u saopštenju. 

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Evropljani i dalje ne mogu bez ruskog gasa

K1

Tramp Kanađanima: Postanite 51. savezna država SAD-a

K1

REN: “Rijetka atmosferska pojava” ugasila struju u Portugalu i Španiji?

K1

Masovni nestanak struje: Španija aktivirala “Protokol 2”

K1

Vodi se velika bitna u Vatikanu: Ko će biti novi papa?

K2

Tramp: Smatram da je Zelenski spreman da Rusiji preda Krim

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više