Foto: Gettyimages
Tenis

Đoković sutra protiv Boržeša


Organizatori turnira iz serije 250 u Atini objavili su raspored mečeva za četvrtak.

Na teren će ponovo Novak Đoković, koji će u idealnom terminu od 17 časova u četvrtfinalnom okršaju igrati protiv Portugalca Nuna Boržeša.

Biće ovo prvi međusobni duel srpskog i portugalskog tenisera, koji zauzima 47. mesto na ATP listi.

Prvi četvrtfinalni okrašj odigraće drugi srpski predstavnik, Miomir Kecmanović, koga od 12 časova očekuj duel sa Amerikancem Sebastijanom Kordom.

Između ova dva meča odigraće se duel u kojem će se sastati bolji iz meča Aleksandr Miler (Francuska) – Tomas Martin Ečeveri (Argentina), odnosno Stena Vavrinke (Švajcarska) i Lorenca Muzetija (Italija).

Program će, poslije Novaka i Nuna, zatvoriti bolji iz duela Brendona Nakašime (SAD) i Markosa Girona (SAD), odnosno Janika Hanfmana (Njemačka) i Vita Koprive (Češka).

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Đoković zadržao četvrto mjesto, Siner i dalje prvi

K2

Novak Đoković slavi rođendan: Dan kada je rođen najbolji svih vremena

K2

Rolan Garos: Đoković u nedjelju izlazi na teren

K1

Žrijeb nimalo naklonjen Novaku Đokoviću na Rolan Garosu

K2

Svjetski teniski vrh kreće u bojkot na Rolan Garosu!

K1

Đoković pred Rolan Garos: Nisam spreman da doguram daleko

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više