Izdvajamo

U Drvaru Dan žalosti zbog tragične smrti mladog policajca


Drvaru je Dan žalosti zbog pogibije dvadesetsedmogodišnjeg policajca Milana Papka u saobraćajnoj nesreći na prevoju Lanište kod Ključa.

Pripadnik Policijske stanice Ribnik Milan Papak poginuo je juče ujutro u saobraćajnoj nesreći na Laništu na magistralnom putu Bosanski Petrovac – Ključ, dok je njegov kolega teško povrijeđen i u kritičnom je stanju.

Oni su se vraćali iz noćne smjene u Drvar gdje su živjeli kada je njihov automobil podletio pod kamion.

Načelnik opštine Drvar Dušica Runić izjavila je Srni da je cijela lokalna zajednica potresena viješću o preranoj smrti mladog policajca, koji je bio poznat po čestitosti i predanosti službi.

– Milan je bio požrtvovan policajac i uzoran mladić. Njegov odlazak je nenadoknadiv gubitak za našu opštinu. Porodici i kolegama upućujemo izraze najdubljeg saučešća – istakla je Runićeva.

Ona je rekla da ova tragedija još jednom opominje na rizike kojima su svakodnevno izloženi zaposleni iz ove regije zbog velike udaljenosti radnih mjesta i loše putne komunikacije.

Glas Srpske

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Mundijal je počeo! Šakira zapalila „Asteku“

K1

Vlada Srpske povećava dugoročno zaduženje za 804 miliona KM

K1

Stevanović: Od štrajka u “Željeznicama” nema ništa

K1

Savanović okreće leđa Vukanoviću zbog saveza sa Crnatkom?

K1

Vidovićeva: Povećanje plata i jednokratna pomoć penzionerima

K1

Meloni pozvala Evropu na hitan dijalog sa Moskvom

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više