Foto: Agencije
Izdvajamo

Poražavajuća statistika: Svakog mjeseca gine više od 10 ljudi


Načelnik Službe ministra unutrašnjih poslova Republike Srpske Srđan Obradović rekao je da je prošle godine bilo 129 smrtno stradalih u saobraćajnim nesrećama, te da su preduzete mjere i aktivnosti kako bi se situacija u oblasti bezbjednosti saobraćaja poboljšala.

Ovaj broj je upozoravajući i preduzete su određene mjere i aktivnosti u ovoj oblasti, te su već vidljivi rezultati”, rekao je Obradović u završnoj riječi o Izvještaju o radu MUP-a Republike Srpske za prošlu godinu.

On je dodao da Ministarstvo ostaje posvećeno ispunjavanju svojih ustavnih i zakonskih nadležnosti, te izrazio nadu da će ubuduće rezultati rada biti i bolji.

Narodna skupština Republike Srpske razmotrila je Izvještaj o radu MUP-a Republike Srpske za prošlu godinu.

Glas Srpske

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Cvijanović: Mandat novog visokog predstavnika da bude ograničen i vremenski

K2

Darko Mladić: General i dalje veoma loše

K2

Ljeto u maju: Danas sunčano, temperature do 33 stepena

K1

Benjamin Netanjahu u bolnici, oglasio se njegov kabinet

K2

Minić: Preko 220 izvještaja o krivičnim djelima u “Šumama” i “Elektroprivredi”

K1

Kako je Banjaluka izgledala na Dan mladosti 1981. godine (VIDEO)

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više