Politika

Siniša Dodik i Radenko Mirković uhapšeni zbog izborne krađe!


Siniša Dodik (37) i Radenko Mirković (48) uhapšeni su po nalogu Tužilaštva BiH zbog izborne prevare.

Njih su uhapsili pripadnici Agencije za istrage i zaštitu BiH zbog izborne krađe na području opštine Istočna Ilidža zbog sumnje da su izvršili izbornu krađu. Mirković je na listi SNSD-a u Istočnoj Ilidži gdje je i u prošlom mandatu bio odbornik ove stranke, a Siniša Dodik bio je poslanik u Narodnoj skupštini RS.

Uskoro opširnije.

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Promjena na Opštim izborima u BiH: Svaki glas brojaće se dva puta

K1

Nešković: Domovi zdravlja pred pucanjem

K1

Budimir: Dodik koristi helikopter jer je štićena ličnost

K2

Minić o neuspješnoj smjeni Nedeljka Eleka: Ja se bavim lijepim stvarima

K2

Poznat raspored stranaka na glasačkom listiću

K2

SNSD ne odustaje od izmještanja sudskih institucija

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više