Košarka

Obradović dovodi Tea u Fener!?


Kapiten Srbije i član Los Anđeles Klipersa Miloš Teodosić nalazi se na meti Fenerbahčea, pišu turski mediji.

Trener Željko Obradović želi da iskoristi situaciju ukoliko Klipersi raskinu saradnju sa Teom, godinu dana prije isteka ugovora, i dovede zemljaka u Istanbul.

Klipersi imaju opciju da do 15. jula otpuste Teodosića i plate mu 2,1 milion dolara, što je za 4,2 miliona manje nego što mu pripada u drugoj sezoni, i ozbiljno razmatraju o tome zbog čestih povreda srpskog plejmejkera. Isto tako i Teodosić razmišlja o povratku u Evropu, a Fenerbahče je jedan od klubova koji može da isprati visoke finansijske zahtjeve.

Miloš, koji je zbog povrede stopala propustio 37 mečeva prošle sezone, u NBA ligi prosječno je bilježio 9,5 poena, 4,6 asistencija i 2,8 skokova po utakmici.

Sponzorisano

Pored bivšeg košarkaša FMP-a, Olimpijakosa i moskovskog CSKA, Obradović je zainteresovan i za Amerikanca Malkolma Dilejnija iz Atlante.

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Formula 1: Ferari na tronu, Mercedes „eksplodirao“ na berzi

K1

Mesi dobija nagradu koju je do sada osvojio samo jedan čovjek!

K1

Zarada “vječitih” u Evroligi: Kazne „pojele“ ogroman dio prihoda

K1

Đoković večeras vodi prestižni „Laureus“ u Madridu

K1

Madrid: Nakon Đokovića odustao i Alkaras

K1

NBA najavljuje: Denver i Indijana u Meksiku

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više