Infopunkt

Tužilaštvo naredilo istragu napada na Kovačevića


Okružno javno tužilaštvo Banjaluka saopštilo je da je u toku istraga u vezi sa fizičkim napadom na novinara Vladimira Kovačevića, te da su licu mjesta izuzeti tragovi koji će biti predmet vještačenja.

Tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka Dragana Lipovčić naložila je da se preduzmu sve potrebne istražne radnje i mjere na otkrivanju i pronalasku počinilaca i utvrđivanju svih okolnosti ovog događaja, navodi se u saopštenju ovog tužilaštva.

Uviđaj na licu mjesta obavila je dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka zajedno sa policijskim službenicima Policijske uprave Banjaluka.

Dva za sada nepoznata lica fizički sinoć su napala Kovačevića oko 20.45 časova u Ulici Banović Strahinje i tom prilikom mu nanijeli tjelesne povrede.

Vladimir Kovačević iz Banjaluke rođen je 1982. godine.

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Novi datum: Eko – bel pomjerio termin zarašivanja komaraca

K2

FZO kroz vodič objašnjava kako do transplatacije bubrega u inostranstvu

K2

ABA liga dobija još dva kluba

K1

Novaković Bursać: IDDEEA pokušava napraviti digitalni MUP-a na nivou BiH

K1

Još četvoro državljana BiH dodata na Trampovu crnu listu

K1

Žestok okršaj u Alpama: Šefovi AI giganta sukobili oko moći

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više