Zanimljivosti

Iz zatvora pokreće modni brend


Osuđeni narko bos Hoakin El Čapo Guzman objavio je da planira pokretanje modnog brenda iz zatvora koji bi trebalo da nosi njegovo ime i prezime.

Kako prenosi “New York Daily News”, El Čapo je inspiraciju za pokretanje novog biznisa pronašao u svojim kćerkama, sedmogodišnjim bliznakinjama, a posao će navodno voditi njegova supruga Ema Koronel Aispuro.

Odjeća s potpisom jednog od najvećih krijumčara droge svih vremena mogla bi uskoro biti dostupna u SAD i Meksiku.

El Čapo, koji je prošlog mjeseca proglašen krivim za krijumčarenje narkotika, pranje novca i nelegalno posjedovanje vatrenog oružja, potpisao je dokumente kojim mu se odobrava komunikacija sa spoljnim svijetom.

– Ovaj projekt je ideja koju smo Hoakin i ja razvijali dugo vremena. Prije nego što je otišao u SAD, mnogo smo razgovarali o ovoj temi – izjavila je Ema Koronel Aispuro.

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Misteriozna plava svjetlost iznad Balkana, da li ste je vidjeli? 

K2

Japan: Počelo cvjetanja japanske trešnje, sakure

K1

Zašto farmerke pozadi imaju kožnu etiketu?

K1

U Norveškoj možete naći virtuelnog partnera: Birate kosu, oči…

K1

Ponizila konobaricu bakšišom od 2 centa: Ne zovi mog muža “dragi”

K1

Limenka gaziranog pića vam skraćuje život

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više