Park "Petar Kočić"
Banjaluka

Ruski orkestar i mažoretkinje večeras u banjalučkom parku “Petar Kočić”


Nižnjenovgorodski gubernijski orkestar i mažoretkinje nastupiće danas od 18 časova u Staklencu, u banjalučkom parku “Petar Kočić”.

Organizator pomenutog nastupa je udruženje “Banjalučani za svoj grad”, koje je nedavno obilježilo godinu dana postojanja.

– Nemojte propustiti večerašnji nastup, svi već pričaju o njemu – poručili su iz udruženja.

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Đajić: Stomatologija može postati najveći potencijal Srpske (VIDEO)

K1

Sutra pretežno sunčano, termometar skače do 38 stepeni

K1

Radulović: Ako Blanuša ne bude kandidat, SDS će dati drugo ime

K1

Dodik o paljenju zastave Srpske: To je teško krivično djelo!

K1

Banjaluka: Na većini kupališta voda nije ispravna

K2

Banjaluka: “Pao” tender od 35 miliona, a “Riva” skuplja za stotine hiljada!

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više