Izdvajamo

Strava u Doboju: Starac zlostavljao maloljetnicu!


Dobojska policija uhapsila je 83-godišnjeg J. N. zbog sumnje da je zlostavljao maloljetnu djevojčicu!

Kako je saopšteno iz PU Doboj protiv starca je podnesena prijava Okružnom javnom tužilaštvu u Doboju kojom se tereti da je počinio krivično djelo obljuba sa djetetom mlađim od petnaest godina.

– Za prijavljenog J. N. postoji osnov sumnje da je tokom 2018. godine, u namjeri zadovoljavanja svog polnog nagona, znajući da je maloljetna dijete i da je mlađa od 15 godina te da postoji velika nesrazmjera u zrelosti i u uzrastu između njih dvoje, dodirivao oštećenu po raznim dijelovima tijela. Potom joj je prijetio i govorio pogrdne riječi, a djevojčica se u sva tri slučaja otrgnula od njega i uspjela pobjeći – rekla je portparol PU Doboj, Dragana Kerkez.

Nakon kriminalističke obrade osumnjičeni je predat u nadležnost tužilaštva.

O. Matavulj/SrpskaCafe

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Uhapšen osumnjičeni za paljenje vozila predsjednika Skupštine opštine Rogatica

K1

Svjetski dan osoba s Daun sindromom: Obucimo šarene čarape!

K1

Potresni detalji obdukcije žrtava požara u Kočanima

K1

Dodik: BiH neće moći ništa sprovesti bez odobrenja NS RS

K1

Radnici “Željeznica Srpske” najavili generalni štrajk

K1

„Željeznice“ traže garanciju za kredit od pet miliona KM

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više