Globus

U zatvoru u Gvatamali ubijene tri osobe


Najmanje troje ljudi je ubijeno, a 10 je ranjeno u pucnjavi danas u zatvoru u Gvatemali, saopštile su vlasti.

Nacionalna policija saopštila je da je su troje mrtvih zatvorenici zatvora Pavon u Fraihanesu oko 17 kilometara od glavnog grada Gvatemale.

Vlasti još nisu povratile kontrolu nad zatvorom poslije pobune koja je počela jutros po lokalnom vremenu.

Predstavnik lokalnih vatrogasaca rekao je da je 10 zatvorenika prebačeno u bolnice sa ranama od metaka.

Zatvorska ustanova Gvatemale navodi da se u tom zatvoru trenutno nalazi 4 137 zatvorenika.

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Špigl: Njemačka vojska Rusiju smatra “egzistencijalnim rizikom”

K1

Putin: Ne tražimo kapitulaciju Ukrajine

K1

Iranski projektil razorio Vajzmanov institut: Naučnici spasavali uzorke iz ruševina

K1

U Japanu cijena riže skočila preko 100%

K1

Protesti u Iranu: Palili zastave Izraela i SAD (VIDEO)

K1

Ministar odbrane Italije: NATO više nema razlog da postoji

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više