Hronika

Poznati rezultati obdukcije nastradalog dječaka iz Nevesinja


Desetogodišnji Vukašin Samardžija iz Nevesinja stradao je zadesnom smrću koja je nastupila kao posljedica smrzavanja, potvrđeno je iz trebinjskog Okružnog tužilaštva.

Ovome je, najvjerovatnije, prethodio epileptični napad, nalaz je obdukcije koja je jutros obavljena u Trebinju.

Dječak koji je sa psom nestao u četvrtak poslijepodne, nađen je juče oko 11 sati u mjestu Ljubovića bara nekoliko kilometara od dječakove kuće.

Tijelo je nađeno u šumi u plitkom potoku, a dječakov pas se u petak poslijepodne vratio kući.

U potragu je juče, osim porodice i mještana, bilo uključeno više od 300 ljudi, pripadnika civilne zaštite, službi spasavanja, policije, lovačkih društva, planinara, građana Nevesinja.

U akciji je učestovovao i Helikopterski servis Republike Srpske.

Srpskainfo

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Cijene nekretnina u BiH i dalje divljaju

K2

Preminuo papa Franjo

K2

Sarajevo: Prevoznici upozoravaju na potpunu obustavu saobraćaja

K2

Politička situacija utiče na turizam: Turistima nije prijatno vidjeti duge cijevi ispred Palate predsjednika

K2

Brnabić jasna: Blokada RTS-a je krivično djelo

K2

Sutra Dan žalosti u Doboju

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više