Društvo

Istočna Ilidža proglasila stanje elementarne nepogode


Na području opštine Istočna Ilidža proglašeno je stanje elementarne nepogode usljed poplava, potvrdio je načelnik ove lokalne zajednice Marinko Božović

– Situacija je za sada pod kontrolom, ali nas najviše brine to što je most u Vojkovićima ugrožen. Sva mehanizacija sa područja opštine je aktivirana – rekao je Božović.

Načelnik Istočne Ilidže ističe da bi šteta, u slučaju da bujica odnese most, bila ogromna.

– Na privatnim objektima šteta je ogromna. Poplava prijeti da prekine putnu komunikaciju u Ulici Druge sarajevske brigade, kod preduzeća Put pored kamenoloma, a bujica je potkopala i benzinsku pumpu Sas i prijeti stopama mosta – rekao je Božović.

Srna

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

SDS: Blanuša nije izjavio da je spreman da bude kandidat za srpskog člana Predsjedništva

K1

Mundijal je počeo! Šakira zapalila „Asteku“

K1

Vlada Srpske povećava dugoročno zaduženje za 804 miliona KM

K1

Stevanović: Od štrajka u “Željeznicama” nema ništa

K1

Savanović okreće leđa Vukanoviću zbog saveza sa Crnatkom?

K1

BiH i Srbija dobiće novi granični prelaz “Rača 2 – Sremska Rača 2”

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više