Foto: Screenshot/Avaz
Politika

Nešić: Džaferović ruši temelje BiH

Predsjednik DNS-a Nenad Nešić izjavio je da je učešće bošnjačkog člana Predsjedništva BiH Šefika Džaferovića na konferenciji Krimske platforme rušenje temelja Ustava BiH koji jasno kaže da Predsjedništvo BiH konsenzusom vodi spoljnu politiku.

– Džaferović ovakvim ponašanjem ne nanosi štetu Republici Srpskoj i Ruskoj Federaciji, nego isključivo BiH. Što SDA više svojata BiH i autistično svoje stavove nameću kao stavove cijele zemlje, to je BiH sve slabija – rekao je Nešić.

Nešić je ocijenio da je SDA, nažalost, potpuno uzurpirala spoljnu politiku poslednje četiri godine, saopšteno je iz DNS-a.

Srna

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.

Možda vas zanima

Dodik otvorio manifestaciju “Srpski dani” u Budimpešti

DB

Poljska: Stotine hiljada ljudi antivladinom protestu (VIDEO)

DB

Sabor PDP-a: Borenović ostaje na čelu stranke, zamjenik Stanivuković

DB

Dodik: Važno je da građanima olakšamo teret poskupljenja

DB

Advokati u RS traže povećanje naknada: Poskupljenje od 30 do 50 odsto

DB

Šulić: Proširena lista proizvoda koji će pojeftiniti

DB

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više