Foto: ASS
Ostali sportovi

Angelina Topić je četvrta u Evropi!

Srpska atletičarka Angelina Topić domogla se četvrtog mjesta preskočivši visinu od 1,94 na Evropskom atletskom prvenstvu u dvorani u Istanbulu.

Mlada srpska atletičarka je u jakoj konkurenciji ostala bez medalje.

Topić je završila učešče u finalu rušenjem na sva tri pokušaja na visini od 1,96. Skokom iz prvog pokušaja na 1,94 se domogla drugog mjesta, ali je još pet rivalki potom prevazišlo tu visinu.

Za ostanak bez medalje presudilo je jedno rušenje na 1,86, što nije bio slučaj kod bronzane Ukrajinke Katerine Tabašnik.

RTS

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.

Možda vas zanima

Cvijanović: Narod Republike Srpske je privržen vjeri

JMS

Višković: Oznaka tajnosti za auto-put Banjaluka-Prijedor do izvođenja radova

JMS

Proglašena vanredna situacija u Novoj Kahovki

JMS

Detalji stravične nesreće u Brčkom: Otac vozio dijete u bolnicu pa poginuo

JMS

Inflacija nije zaobišla ni cijene sladoleda

JMS

Otvoren Teatar fest: Neka igre počnu (FOTO)

JMS

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više