Foto: Agencije
Politika

Pandurevićeva pozvana na informativni razgovor u policiju


Član Glavnog odbora SDS, Aleksandra Pandurević, dobila je danas poziv na informativni razgovor u Policijsku stanicu Istočna Ilidža.

U pozivu koji joj je uručen piše da se “građanka Aleksandra Pandurević” sutra, 10. marta u devet časova treba pojaviti u službenim prostorijama Policijske stanice Istočna Ilidža.

– Osoba koja se poziva će biti privedena u prostorije PS Istočna Ilidža ukoliko se ne odazove pozivu na osnovu čl. 20. tačke v. Zakona o policijskim službenicima RS – piše u pozivu.

Aleksandra Pandurević kaže za Srpskainfo da ne zna zbog čega je pozvana jer, kako tvrdi, nije prekoračila ni brzinu u saobraćaju.

– Jako je neugodno kada u kući imaš majku srčanog bolesnika, a policija ti dođe sa ovakvim pozivom, kao da si kriminalac. Ali, kao savjestan građanin odazvaću se pozivu – kaže Pandurevićeva.

Srpskainfo

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Crnadak uzvratio SNSD-u: Više neće moći da kradu glasove

K1

Revizori razotkrili haos u Helezovom ministarstvu

K1

Novaković Bursać: Glasački listići biće štampani suprotno Izbornom zakonu

K1

Povećanje plata u Vladi Srpske: Koliko će zarađivati premijer i ministri?

K1

Dodik: Savo Minić je odličan izbor, predano i promišljeno vodi Vladu Srpske

K2

Istrage nisu bile prepreka: Nešić prošao bezbjednosne provjere za ministarsku funkciju

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više