Samo u BiH: Fudbalski teren kao oranje (FOTO)

Susret između Radnika iz Hadžića i Travnika odigrao se po katastrofalnom terenu, a fotografije su objavljene na Facebook stranici Prva liga FBiH.

Utakmica se odigrala praktično na oranici, a na njoj su nekako uspjela pasti i dva pogotka. Snijeg je stvorio ogromne probleme Radniku, a čišćenje travnjaka ostavilo je velike posljedice na njemu.

Dva tima odigrala su 1:1. Gosti su poveli 1:0 u 36. minutu preko Anesa Mašića, a domaćin je do boda stigao u 77. minutu golom Armina Šljivara.

Bila je to važna utakmica u borbi za ostanak jer je Travnik trenutno posljednji, a Hadžići su dvije pozicije ispred.