Foto: Novosti
Politika

Bjelica pozvao Romanijce da dođu na skup “Srbija nade” u Beogradu


Načelnik opštine Sokolac Milovan Bjelica pozvao je Romanijce da dođu na veliki skup 26. maja koji je najavio predsjednik Srbije Aleksandar Vučić.

Skup će, kako je najavljeno, biti održan na platou ispred Narodne skupštine u Beogradu.

– Prisustvovaću velikom narodnom skupu “Srbija nade” u Beogradu. Sa željom da svaki skup u Srbiji ali i Srpskoj bude skup bez nasilja, miran i dostojanstven. Zajedno sa mnom, siguran sam, prisustvovaće brojni članovi i simpatizeri SDS-a, kao i moji Romanijci iz Beograda. Nadam se i molim, da se tragični događaji nasilja nikada više ne ponove i da Srbija nastavi razvoj i napredak – istakao je Bjelica.

Agencije

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

SDS: Blanuša nije izjavio da je spreman da bude kandidat za srpskog člana Predsjedništva

K1

Vlada Srpske povećava dugoročno zaduženje za 804 miliona KM

K1

Savanović okreće leđa Vukanoviću zbog saveza sa Crnatkom?

K1

Škipina o Božoviću: Političkim napadima na Vladu pokušava sakriti rasulo u SDS-u

K1

Dodik: Ono što danas plaši Ameriku i Evropu, Srpska je preživjela u ratu!

K1

Radnicima u institucijama BiH veće plate retroaktivno od 1. januara

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više