Foto: AFP
Fudbal

Zvanično potvrđeno: Mesi napušta PSŽ


Trener fudbalera Pari Sen Žermena Kristof Galtije izjavio je da će Lionel Mesi definitivno napustiti klub iz Pariza na kraju sezone, prenose francuski mediji.

Mesi je u PSŽ stigao početkom avgusta 2021. godine iz Barselone, a ima ugovor sa “svecima” do 30. juna.

On je imao mogućnost da produži saradnju s francuskim klubom, ali je došao u sukob s navijačima Pari Sen Žermena, koji tvrde da je Mesi jedan od glavnih krivaca zato što “sveci” nisu osvojili Ligu šampiona.

– Imao sam čast da treniram Mesija, najboljeg fudbalera svijeta svih vremena. Mesi će narednog vikenda da odigra posljednji meč u dresu Pari Sen Žermena na duelu protiv Klermona – izjavio je Galtije na današnjoj konferenciji za medije.

Mesi bi mogao karijeru da nastavi u Barseloni, Interu iz Majamija ili u Saudijskoj Arabiju. Argentinski fudbaler je za PSŽ odigrao 74 meča i postigao je 32 gola uz 35 asistencija, a sa klubom iz Pariza osvojio je dve titule šampiona Francuske.

Utakmica između Pari Sen Žermena i Klermona biće odigrana u subotu od 21 čas u Parizu.

Agencije

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Lionel Mesi zvanično postao milijarder

K1

Kako je raskalašan život uništio vanserijski talenat Džordža Besta?

K1

Barbarez saopštio spisak za Mundijal

K2

Naučnici stvorili savršenu travu za 104 utakmice Svjetskog prvenstva

K1

Žoze Murinjo ponovo na klupi Real Madrida!

K1

Bura u Njemačkoj: Nojer ponovo na golu reprezentacije?

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više