Foto: Agencije
EX YU

U rudniku “Trepča“ povrijeđeno najmanje 13 rudara


Najmanje 13 rudara povrijeđeno je u rudniku “Trepča” usljed curenja sumporne kiseline, a dvojica radnika imaju teže povrede.

Incident se desio danas oko 13.00 časova, kada je došlo do hemijskog curenja sumporne kiseline, saopšteno je iz “Trepče”.

Dvojica rudara imaju teške povrede oka, zbog čega su prevezeni u Opštu bolnicu u Kosovskoj Mitrovici.

Kako navode u “Trepči” i ostali povrijeđeni rudari su hospitalizovani, ali se očekuje da budu pušteni na kućno liječenje.

Srna

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Pet od pet: Hoće li novi ministar bezbjednosti BiH izbjeći sudbinu prethodnika?

K1

NSRS usvojila zakone o pravima boraca, pomilovanju, otpisu kamata…

K1

Milutinović: Vlast pokazala da zdravstveni i prosvjetni radnici nisu potrebni društvu

K1

Upozorenje RHMZ: Porast vododstaja i moguće poplave

K1

Spajić: Kraj za sumnjive investitore u Crnoj Gori

K1

Godišnjica smrti velikog Branka Ćopića: “Zbogom lijepi i strašni živote!”

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više