Foto: Freepik/Ilustracija
Izdvajamo

Rođeno 28 beba


U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 28 beba, i to 15 djevojčica i 13 dječaka, potvrđeno je Srni u porodilištima.

Deset beba rođeno je u porodilištu u Banjaluci, sedam u Doboju, tri u Istočnom Sarajevu, po dvije u Gradišci i Prijedoru, a po jedna u Zvorniku, Bijeljini, Foči i Nevesinju.

U Banjaluci je rođeno devet djevojčica i jedan dječak, u Doboju pet dječaka i dvije djevojčice, u Istočnom Sarajevu tri dječaka, u Gradišci dva dječaka, u Prijedoru dvije djevojčice, u Zvorniku i Nevesinju po jedna djevojčica, a u Bijeljini i Foči po jedan dječak.

U protekla 24 časa poroda nije bilo u porodilištu u Trebinju.

Srna

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Stanivuković se poklonio jasenovačkim žrtvama: Donja Gradina je naša opomena

K2

Dodik: Donja Gradina – simbol stradanja i dokaz da zatiranje jednog naroda nije moguće

K2

Položeni vijenci na grobnom polju “Topole”

K2

Vlada Crne Gore: Porodicama civilnih žrtava ratova po 100.000 evra

K1

Dodik: Odluke neustavnog Tužilaštva BiH ne važe u Srpskoj

K1

Kako je dolar postao vodeća valuta u svijetu?

K1

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više