Foto: AP
Fudbal

Ludilo na Old Trafordu: Remi Junajteda i Liverpula


Fudbaleri Mančester junajteda i Liverpula remizirali su rezultatom 2:2 na “Old Trafordu”, u velikom derbiju 32. kola Premijer lige.

Prosto je nemoguće opisati kakav smo meč danas vidjeli u Mančesteru. Liverpul je poslije prvog poluvremena “morao” da ima ubjedljivu prednost, a bilo je 0:1, dok smo u drugom poluvremenu svjedočili pravom spektaklu, kakav samo Premijer liga može da ponudi.

Junajted se podigao iz “kanala” i preokrenuo rezultat, ali su gosti ipak uspjeli da dođu makar do boda, iako su jurili sva tri.

Sada je Liverpul izjednačen sa Arsenalom na čelu tabele sa po 71 bodom, ali je tim iz Londona u prednosti zbog bolje gol-razlike. Aktuelni šampion Mančester siti je treći sa 70 bodova i čeka nas možda i nikad viđena trka za titulu koju će voditi tri kluba u finišu sezone.

Junajted je poslije ovog remija šesti na tabeli sa 49 bodova, Liga šampiona će ostati san za ovaj klub, ali je danas baš dobro “zapržio čorbu” Liverpulu i dramu u borbi za naslov šampiona doveo to tačke usijanja.

sportske.net

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Borac slavio protiv Sarajeva

K2

Viljareal želi Luku Modrića

K2

BiH bolja od Kipra za prvo mjesto u grupi

K2

Privatizacija fudbalskih klubova Srbije: Englezi zainteresovani za Loznicu

K1

FS Srbije žestoko kaznio Zvezdu zbog proslave rođendana

K2

Kristijano Ronaldo ušao u Ginisovu knjigu rekorda

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više