EX YU

MUP Srbije: Svi koji šire paniku će biti procesuirani


Ministarstvo unutrašnjih (MUP) Srbije poslova oglasilo se povodom informacija koje se šire na društvenim mrežama da će jedan od tržnih centara u Srbiji navodno biti meta terorističkog napada, te upozorilo da je širenje panike krivično djelo i da će svi koji to rade, biti procesuirani.

– Plasiranje netačnih informacija kojima se uznemirava javnost i širi panika predstavlja krivično delo i svi koji šire paniku biće procesuirani u skladu sa zakonom – istaknuto je u saopštenju MUP-a Srbije.

Ministarstvo je pozvalo građane da obavijeste policiju ukoliko imaju bilo kakva saznanja o potencijalno ugroženoj bezbjednosti.

Iz Ministarstva su podsjetili da je na svim javnim mestima na kojima se okuplja veći broj građana pojačano prisustvo pripadnika policije s ciljem očuvanja bezbjednosti i sigurnosti građana.

Sponzorisano

Srna

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Knežević: Tražićemo povlačenje priznanja tzv. Kosova

K1

Bjeg u prirodu: Koliko košta iznajmljivanj vikendice u Srbiji

K2

Vujić ponovo pozvao sud u Hagu da omogući liječenje generala Mladića u Srbiji

K2

Crna Gora: Zaposleni mogu da rade do 67. godine ako žele

K2

Zbog štrajka pilota “Lufthanze” smanjenje saobraćaja do 10 odsto u BiH

K2

Vučić: Ukazaćemo poštovanje braći i sestrama u Republici Srpskoj

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više