Foto: Agencije
Fudbal

Pred spektakl navijači u šoku: “Recite policiji da je zaustavi“


Navijači Arsenala zabrinuti su zbog glasina da će večerašnjem susretu četvrtfinala Lige šampiona prisustovati američka glumica, model i rijaliti zvijezda, Kim Kardašijan.

Tobdžije se nadaju da će konačno savladati Bajern nakon što su posljednja tri susreta izgubili rezultatom 1:5. Pojavila se informacija da će se na “Emirejts“ pojaviti najpoznatnija svjetska starleta, a to se nimalo ne sviđa tifozima Arsenala.

Ona je prošle godine gledala Arsenal protiv Sporitnga koji je tada u Ligi Evrope nakon velike drame izbacio tim iz Londona. Navijači su sada zabrinuti da bi grom mogao udariti dva puta.

– Završili smo čovječe”, “Neka je neko zaustavi”, “Neće se dobro završiti”, “Neeeeee, recite policiji da je zaustavi”; “Molim vas, neka obavijesti Uefu da je navija za Bayern Minhen”, “Neka je neko odveze na Etihad, molim” – samo su neki od komentara navijača koji kruže društvenim mrežama.

Nakon njenog pojavljivanja prošlog marta, navijači kluba su vjerovali da je Kim “prokleta” jer su Wilijam Saliba i Takeiro Tomijasu zadobili povrede.

Nezavisne

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Viljareal želi Luku Modrića

K2

BiH bolja od Kipra za prvo mjesto u grupi

K2

Privatizacija fudbalskih klubova Srbije: Englezi zainteresovani za Loznicu

K1

FS Srbije žestoko kaznio Zvezdu zbog proslave rođendana

K2

Kristijano Ronaldo ušao u Ginisovu knjigu rekorda

K2

Fudbaleri Srbije pobijedili Austriju i izborili opstanak u A Ligi nacija

K2

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više