Foto: GU Banjaluka
Banjaluka

„Zdravo da ste“: Edukacija pod nazivom „Integritet u Akciji“


Udruženje građana „Zdravo da ste“ organizuju jedinstvenu edukaciju pod nazivom „Integritet u akciji“.

– Znate li da zajedno možemo uticati na pozitivne promjene u našem društvu? Pozivamo vas da se pridružite našoj jedinstvenoj edukaciji pod nazivom „Integritet u Akciji“. Šta ćemo naučiti? Kroz interaktivne radionice i predavanja, istražićemo: Šta je korupcija i kako prepoznati njene oblike? Zašto su integritet i etika važni za izgradnju povjerenja u društvu? Kako možemo aktivno učestvovati u oblikovanju javnih politika i donošenju promjena? Osnove video aktivizma: Kako koristiti moć video sadržaja za promovisanje ideja i podizanje svijesti – navedeno je u saopštenju „Zdravo da ste“.

Trening organizuje udruženje „Zdravo da ste“ uz podršku Transparency International BiH, a mogu se prijaviti mladi od 16 do 30 godina.

– Radionica će biti održana od 13. do 15. maja u centru za posjetioce „Pecka“. Prijave sa biografijom možete poslati na nfo@zdravodaste.org najkasnije do 7. maja do 14 časova. Pridružite se „Integritetu u Akciji“ i budite dio pokreta za pozitivne promjene u našem društvu – poručuju organizatori.

Sponzorisano

Dodaju kako troškove smještaja, radne materijale i putne troškove pokriva organizator. Broj učesnika je ograničen.

– Obuka se realizuje u okviru projekta „Mladi u Kući ljudskih prava Banjaluka” koji podržava Vlada Republike Češke kroz svoj program – dodaju iz „Zdravo da ste“.

Foto: GU Banjaluka

SrpskaCafe

Besplatnu Android aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.


Možda vas zanima

Kresojević: Šobot bi da rješava saobraćaj u Banjaluci, a ne može riješiti ni problem garaže na UKC

DB

Banjaluka: Izmjena u regulisanju saobraćaja na Bulevaru cara Dušana

SB

Stanivuković obišao radove na izgradnji vodovodnog sistema u naselju Ponir (FOTO/VIDEO)

SB

Sve je spremno za još jedan „Run&More Weekend“ (FOTO/VIDEO)

SB

U Banjaluci otvoren Festival nauke (FOTO)

SB

Šukalo: Uz podršku Češke razvojne agencije saniraćemo grijanje u dvije banjalučke škole

SB

Predaj komentar

Komentari odražavaju stavove njihovih autora, ne i stavove portala srpskacafe.com. Molimo sve korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo da obrišemo komentar bez prethodne najave i objašnjenja.

Ova stranica koristi kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo. Nastavkom korištenja pretpostavićemo da ste saglasni sa primanjem kolačića. Prihvati Pročitaj više